O nás

Firma byla založena v roce 1994. Zpočátku prošla firma několika změnami a potýkala se s finančními problémy. Do firmy vstoupil již na trhu úspěšný velkoobchod Fenix. Ani to však firmu neposílilo, spíše naopak, nebylo to to správné řešení. Nakonec firma zůstala v rukách jedné ze společníků, Ivetě Benešové, která je jedinou majitelkou dodnes.

Obchod a zároveň velkoobchodní sklad má čtyři stálé zaměstnance. Fluktuace zaměstnanců je téměř nulová, jsme tu jedna velká rodina. S rozvozy nám pomáhá manžel majitelky. V roce 1998 byl sklad přeštěhován do nových prostor bývalého obchodního centra Krym. Nové prostory napomohly k rozšíření sortimentu zboží a lepší úrovni prodeje.

Prodáváme jak firmám, podnikatelům, školám, školkám a ostatním organizacím, tak i konečnému spotřebiteli. Naše ceny jsou velice zajímavé a oproti konkurenci mnohem mnohem nižší. Náš sortiment je velice široký. Velký důraz klademe na prodej školních potřeb, uměleckých potřeb i kreativního zboží. V nabídce najdete vše do vaší kanceláře, tonery i cartrige, úklidovou drogerii, hygienické potřeby, obalový materiál, gastro nádobí a mnoho dalšího pro děti i dospělé

Důraz klademe na osobní přístup ke každému zákazníkovi a jsme rádi, že můžeme poradit a předávat své dlouholeté zkušenosti z oboru. Využijte náš e-shop z pohodlí domova. Pošlete nám seznam pro Vašeho školáčka, a my Vám vše bez čekání a běhání připravíme dle vašich požadavků. Budeme se těšit na vaši návštěvu na naší zbožím nabité prodejně, určitě si u nás vybere každý

Nabízíme široký sortiment školích potřeb, batohů a aktovek pro školáky. Vybavte své dítě do školy od A do Z.
FLEGRO ivt s.r.o.
K.J.Erbena 111
434 01 Most

+420 476 706 318
info@flegro.cz

Po - Pá 7.00 - 16.00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

FLEGRO ivt s.r.o.

Naší prioritou je spokojený zákazník a od toho se odvíjí naše filozofie. Snažíme se zákazníkovi maximálně vyjít vstříc ve všech směrech - v komunikaci, v dodacích lhůtách i v cenách.