Souhlas se zpracováním osobních údajů

Jak dodržujeme vaše soukromí?

Soukromí je velmi cenná věc, proto je plně respektujeme. Abychom vám mohli nabídnout kvalitní služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím. Přečtěte si prosím podrobnosti dále v tomto dokumentu.

Údaje, které zadáváte při placení

Internetový obchod nabízí zatím jen úhradu zboží dobírkou a pro její odbavení potřebujeme vaše určité osobní informace, které nám sdělujete v okamžiku objednání zboží. Tyto informace neshromažďujeme a používáme je výhradně v průběhu jedné konkrétní finanční operace, po jejím učinění jsou smazány.

Údaje o vaší činnosti v naše e-hopu

Během vašeho používání internetového obchodu jsou shromažďovány vaše objednávky, to je nutné pro zajištění dodávek zboží a materiálu, vyřizování reklamací a také vaší zpětné kontrole. Údaje o nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám.

Shrnutí

Společnost Flegro ivt, s.r.o. si váží vaší důvěry a chrání vaše soukromá data před zneužitím. Tyto informace shromažďuje-me jen proto, abychom zkvalitnili naše služby. Ještě jednou zdůrazňujeme, že je neposkytujeme třetím stranám.

Váš souhlas

Používáním internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech společností Flegro ivt,s.r.o. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel na těchto stránkách publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.

Nabízíme široký sortiment školích potřeb, batohů a aktovek pro školáky. Vybavte své dítě do školy od A do Z.
FLEGRO ivt s.r.o.
K.J.Erbena 111
434 01 Most

+420 476 706 318
info@flegro.cz

Po - Pá 7.00 - 16.00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

FLEGRO ivt s.r.o.

Naší prioritou je spokojený zákazník a od toho se odvíjí naše filozofie. Snažíme se zákazníkovi maximálně vyjít vstříc ve všech směrech - v komunikaci, v dodacích lhůtách i v cenách.